SAMSUNG Galaxy Note10+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.8"

1440x3040

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9825

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4300mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

42.990 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Fold
SAMSUNG Galaxy Fold
Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite