XIAOMI Redmi Note 8 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.53"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Helio G90T

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

12.000 ден.

* Редовна цена:

12.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro