APPLE Watch Series 5

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.78"

448x368

RAM И CHIPSET

-

Apple S5

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

SIZE
%

22.150 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro