SAMSUNG Galaxy Watch Active2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.4"

360x360

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9110

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

340mAh

Li-Ion

Конфигурации

12.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Google Pixel 5
GOOGLE Pixel 5
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 9 Pro Max
Samsung Galaxy Note20 Ultra
SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra
Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11