SAMSUNG Galaxy A50s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

14.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E
Apple iPhone XR
APPLE iPhone XR
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS