SAMSUNG Galaxy A20s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
AKCIJA DO 20.09

9.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A31
SAMSUNG Galaxy A31
Samsung Galaxy S20+
SAMSUNG Galaxy S20+
Huawei P30
HUAWEI P30
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)