SAMSUNG Galaxy A51

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
AKCIJA DO 20.09

16.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G