SAMSUNG Galaxy A71

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 730

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

19.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 Pro Max
APPLE iPhone 12 Pro Max
Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra
Xiaomi Redmi 8
XIAOMI Redmi 8