SAMSUNG Galaxy S20+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1440x3200

RAM И CHIPSET

-

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4320p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
AKCIJA DO 20.09

36.850 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9S
XIAOMI Redmi Note 9S
Samsung Galaxy A31
SAMSUNG Galaxy A31
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro