APPLE iPhone SE (2020)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

3GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1821mAh

Li-Ion

Конфигурации

22.800 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 9AT
XIAOMI Redmi 9AT
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy A42 5G
SAMSUNG Galaxy A42 5G
OnePlus 8 Pro
ONEPLUS 8 Pro