APPLE iPhone SE (2020)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

3GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1821mAh

Li-Ion

Конфигурации

22.800 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco M3
XIAOMI Poco M3
Samsung Galaxy S20 FE
SAMSUNG Galaxy S20 FE
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch