HUAWEI P40 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.58"

1200x2640

RAM И CHIPSET

-

Kirin 990 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4200mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

50.400 ден.

* Редовна цена:

52.300 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Samsung Galaxy A21s
SAMSUNG Galaxy A21s
Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos