APPLE Watch Series 4

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.78"

448x368

RAM И CHIPSET

-

Apple S4

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

SIZE
Бесплатна Достава

24.000 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max
Xiaomi Mi 9T
XIAOMI Mi 9T
Honor 8X
HONOR 8X
Samsung Galaxy A3 (2017)
SAMSUNG Galaxy A3 (2017)