SAMSUNG Galaxy M11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

10.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M31
SAMSUNG Galaxy M31
Samsung Galaxy Watch Active
SAMSUNG Galaxy Watch Active
Honor 8S
HONOR 8S
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)