SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

10.4"

1200x2000

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

7040mAh

Li-Ion

20.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9
XIAOMI Redmi Note 9
Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Samsung Galaxy M31
SAMSUNG Galaxy M31
Samsung Galaxy M30s
SAMSUNG Galaxy M30s