SAMSUNG Galaxy A31

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

15.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71
Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e
Honor 8S
HONOR 8S
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro