APPLE iPhone 11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

828x1792

RAM И CHIPSET

-

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3110mAh

Li-Ion

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

42.500 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 Pro
HUAWEI P40 Pro
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro