HUAWEI Watch GT 2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.39"

454x454

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

455mAh

Li-Ion

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)