HUAWEI Watch GT 2e

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.39"

454x454

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

455mAh

Li-Ion

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Honor 8S
HONOR 8S
Samsung Samsung Galaxy Buds
SAMSUNG Samsung Galaxy Buds
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)