XIAOMI Redmi Note 9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5020mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

16.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A20s
SAMSUNG Galaxy A20s
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s
Samsung Samsung Galaxy Buds
SAMSUNG Samsung Galaxy Buds
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro