SAMSUNG Galaxy A3 (2017)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

720x1280

RAM И CHIPSET

2GB RAM

Exynos 7870 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2350mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

9.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Samsung Galaxy M30
SAMSUNG Galaxy M30
Samsung Galaxy J7 (2017)
SAMSUNG Galaxy J7 (2017)