SAMSUNG Galaxy A7 (2017)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.7"

1080x1920

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Exynos 7880 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3600mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

10.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Samsung Galaxy S10
SAMSUNG Galaxy S10
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro