SAMSUNG Galaxy C9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.0"

1080x1920

RAM И CHIPSET

6GB RAM

Snapdragon 653

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

17.200 ден.

* Редовна цена:

19.690 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Google Pixel 4
GOOGLE Pixel 4
Xiaomi Redmi K20 Pro
XIAOMI Redmi K20 Pro
Samsung Galaxy M10
SAMSUNG Galaxy M10
Apple Watch Series 4
APPLE Watch Series 4