SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.0"

1080x2220

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

12.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus