SAMSUNG Galaxy J4

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.5"

720x1280

RAM И CHIPSET

2GB RAM

Exynos 7570 Quad

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

6.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s
Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Huawei P30
HUAWEI P30