APPLE iPhone XS

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

1125x2436

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2658mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

40.000 ден.

* Редовна цена:

45.000 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 7
XIAOMI Redmi 7
Samsung Galaxy A80
SAMSUNG Galaxy A80
Samsung Galaxy A50
SAMSUNG Galaxy A50
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G