APPLE iPhone XS

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

1125x2436

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2658mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

46.150 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E
Realme 5 Pro
REALME 5 Pro
Samsung Galaxy A30s
SAMSUNG Galaxy A30s
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos