SAMSUNG Galaxy J7 (2017)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.5"

1080x1920

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Exynos 7870 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3600mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

11.000 ден.

* Редовна цена:

14.150 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro
Zenfone Max Pro (M2) ZB631KL
ZENFONE Max Pro (M2) ZB631KL
Zenfone 3 ZE520KL
ZENFONE 3 ZE520KL
Honor 8S
HONOR 8S