ONEPLUS 6T

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.41"

1080x2340

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 845

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3700mAh

Li-Ion

%

30,690 ден.

* Редовна цена:

33,290 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Honor 8X
HONOR 8X
Nokia 105 (2017)
NOKIA 105 (2017)
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Samsung Galaxy J8
SAMSUNG Galaxy J8