ONEPLUS 6T McLaren

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.41"

1080x2340

RAM И CHIPSET

10GB RAM

Snapdragon 845

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3700mAh

Li-Ion

36.000 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi A3
XIAOMI Mi A3
Xiaomi Redmi Note 7 Pro
XIAOMI Redmi Note 7 Pro
Samsung Galaxy J2 Core
SAMSUNG Galaxy J2 Core
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos