SAMSUNG Galaxy J2 Core

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.0"

540x960

RAM И CHIPSET

1GB RAM

Exynos 7570 Quad

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2600mAh

Li-Ion

5,190 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Huawei Y Max
HUAWEI Y Max
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)
Samsung Galaxy A8+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A8+ (2018)