HUAWEI Y9 (2018)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.93"

1080x2160

RAM И CHIPSET

-

HiSilicon Kirin 659

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

9.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Huawei Mate 20 Pro
HUAWEI Mate 20 Pro
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro