SAMSUNG Galaxy S10+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1440x3040

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9820 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4100mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

38.750 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Google Pixel 4
GOOGLE Pixel 4
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s
Xiaomi Mi 9T Pro
XIAOMI Mi 9T Pro
Samsung Galaxy A8+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A8+ (2018)