HONOR 8X

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Hisilicon Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

20MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3750mAh

Li-Ion

12.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M40
SAMSUNG Galaxy M40
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Xiaomi Redmi K20 Pro
XIAOMI Redmi K20 Pro
Apple iPhone XR
APPLE iPhone XR