SAMSUNG Galaxy M20

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 7904 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

9.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Xiaomi Mi 9T
XIAOMI Mi 9T
Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)