SAMSUNG Galaxy M30

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Exynos 7904 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

9.800 ден.

* Редовна цена:

12.300 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Huawei Mate 20 Pro
HUAWEI Mate 20 Pro
Samsung Galaxy J7 (2017)
SAMSUNG Galaxy J7 (2017)
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro