SAMSUNG Galaxy M10

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.22"

720x1520

RAM И CHIPSET

-

Exynos 7870 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3400mAh

Li-Ion

Конфигурации

7.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 7 Pro
XIAOMI Redmi Note 7 Pro
Samsung Samsung Galaxy Buds
SAMSUNG Samsung Galaxy Buds
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus