HUAWEI P30 lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.15"

1080x2312

RAM И CHIPSET

-

Hisilicon Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

24MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3340mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

13.800 ден.

* Редовна цена:

15.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note10 Lite
SAMSUNG Galaxy Note10 Lite
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Samsung Samsung Galaxy Buds
SAMSUNG Samsung Galaxy Buds
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)