SAMSUNG Galaxy A40

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.9"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Exynos 7885

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3100mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

12.000 ден.

* Редовна цена:

12.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Samsung Galaxy J4+
SAMSUNG Galaxy J4+
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus