XIAOMI Redmi Note 7

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 660

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

Ново

10,990 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A70
SAMSUNG Galaxy A70
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)
Samsung Galaxy A9 (2018)
SAMSUNG Galaxy A9 (2018)
Samsung Galaxy J7 Nxt
SAMSUNG Galaxy J7 Nxt