HUAWEI P30 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.47"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

HiSilicon Kirin 980

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4200mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

38.100 ден.

* Редовна цена:

49.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Zenfone Max Pro (M2) ZB631KL
ZENFONE Max Pro (M2) ZB631KL
Xiaomi Redmi Note 7 Pro
XIAOMI Redmi Note 7 Pro
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch
Samsung Galaxy A8+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A8+ (2018)