SAMSUNG Galaxy A70

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 675

КАМЕРА И ВИДЕО

32MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Ново

19.500 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei nova 5T
HUAWEI nova 5T
Samsung Galaxy A2 Core
SAMSUNG Galaxy A2 Core
Samsung Galaxy J2 Core
SAMSUNG Galaxy J2 Core
Apple Watch Series 4
APPLE Watch Series 4