SAMSUNG Galaxy A70

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 675

КАМЕРА И ВИДЕО

32MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

19.000 ден.

* Редовна цена:

19.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi Note 10 Pro
XIAOMI Mi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Samsung Galaxy A20
SAMSUNG Galaxy A20
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro