APPLE iPhone 8

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

2GB RAM

Apple A11 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1821mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

27.700 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)