SAMSUNG Galaxy A60

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

6GB RAM

Snapdragon 675

КАМЕРА И ВИДЕО

32MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3500mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

16.000 ден.

* Редовна цена:

17.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

OnePlus 7T Pro
ONEPLUS 7T Pro
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Xiaomi Mi 8 Lite
XIAOMI Mi 8 Lite
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)