XIAOMI Redmi K20 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.39"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 855

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

21.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi Note 10
XIAOMI Mi Note 10
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Samsung Galaxy J7 (2017)
SAMSUNG Galaxy J7 (2017)