XIAOMI Mi 9T

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.39"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 730

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна достава

19.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E
Huawei P30
HUAWEI P30
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus