APPLE Airpods 2 Wireles

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

/

/

RAM И CHIPSET

/

/

КАМЕРА И ВИДЕО

/

/

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

/

/

Бесплатна Достава

11.400 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E
Samsung Galaxy A31
SAMSUNG Galaxy A31
Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5