WIKO View2 Plus

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.93"

720x1512

RAM И CHIPSET

4GB (64GB ROM)

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Ново

9.690 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A2 Core
SAMSUNG Galaxy A2 Core
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)
Samsung Galaxy J6+
SAMSUNG Galaxy J6+