SAMSUNG Galaxy A20e

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

720x1560

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Exynos 7884

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3000mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

9.200 ден.

* Редовна цена:

9.700 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note10 Lite
SAMSUNG Galaxy Note10 Lite
Samsung Samsung Galaxy Buds
SAMSUNG Samsung Galaxy Buds
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)